88951048-88951049 Mob: 09127908077 - "Chapa graphic" offset print & packaging chapno24@gmail.com

بازدیدها: 79

رویای شما را خلق میکنیم ….

چاپ جعبه پاپ کرن،چاپ جعبه تم تولد

چاپ جعبه پاپ کرن،چاپ جعبه تم تولد ،چاپ حرفه ای جعبه پاپ کرن،چاپ اختصاصی بسته بندی پاپ کرن،چاپ جعبه پاپ کرن لا کوب،چاپ جعبه پاپ کرن تم مهمونی

مدیریت و کارکنان این چاپخانه با سرلوحه قرار دادن اصول زیر همواره در تلاش هستند تا متناسب با شــرایط خاص هر یک از مشــتریان در کوتاهترین زمان اقدامی موثر را طراحی،اجرا و کنترل نمایند:

تم تولد و مناسبت های مختلف

از قدیم تا به امروز هر جشن و مهمانی تم مخصوص خود را داشته است. یکی از آن مراسمی که که هرساله باید اجرا شود و اهمیت خاصی برای هر انسانی دارد مراسم تولد است . امروزه انتخاب تم تولد بیش تر مورد توجه قرار گرفته و در تولد مهم نیست افراد در چه سنی باشند چون تم مربوط به آن ها پیدا می شود .شاید انتخاب تم مناسب برای هر فرد با توجه به علاقه کودک یا فرد بزرگسال باید انتخاب شود . این کار آسانی است فقط ما چند سوال کوتاه چند هفته قبل از مراسم از عزیز خود میتوانید به آن پی ببرید.احتمالا تم یک کودک یه قهرمان یک شخصی کارتونی باشد و برای نوجوانان یک فیلم معروف باشد.وقتی بتوانید جشن را حول چیزی که برای مهمانان اهمیت دارد برگزار کنید میتوانید یک مراسم جذاب را خلق کنید.

پنی واریز  آموزش دهنده رشد کودک و نویسنده بیش از ۱۲ کتاب در مورد ایده های میزبانی پرسیدیم و او نقاط عطف جشن را تعداد مهمانان ، انتخاب تم تولد مناسب ، دکوراسیون مناسب جشن و فراهم کردم خوراکیهای مختصر و تدارک بازی های جذاب می داند.

انواع تم تولد جذاب در فروشگاه هپی پیک

هر ساله وقتی زمان تولد کودک ، همسر ویا عزیز ی از شما فرا میرسد دوست دارید بهترین ایده را اجرا کنید و این موضوع فکر شما را مشغول میکند یه چگونه یک روز خاطره ساز برای او بسازید تا همیشه در خاطرش بماند.اگر زمان آن رسیده است تم تولد خود را انتخاب کنید ولی تصمیم گیری برای شما سخت است میتوانید لیست تم های فروشگاه هپی پیک رو چک کنید.تک تک تم های فروشگاه جذابیت خاص خود را دارند و ما همه آن ها را به شما پیشنهاد میکنیم. شما تنها با یک کلیک روی هر تمی میتوانید از جزئیات آن تم مانند رنگ سایز و تعداد در بسته آن و حتی توضیحی در مورد شخصیت تم مورد نظر پیدا کنید.با توجه به جنسیت و سن کودک و یا عزیز دیگری که تولدش در راه است می توانید تم دخترانه ، تم پسرانه و تم بزرگسال خود را انتخاب کنید. در فروشگاه هپی پیک انواه وسایل تولد تم مورد نظر شما فراهم شده است و به صورت آنلاین اقلام خود را سفارش دهید و دیگر نگران کسری محصولات خود نباشید و خیلی سریع درب منزل آن را تحویل بگیرید

 

چرا جشن تولد برای کودکان مهم است؟

برای کودکان روز تولدشان، روز مهمی می باشد و در این روز به مرحله ی مهمی از زندگی می رسند و با فرصت هایی جدید و امکاناتی بیشتر روبرو می شوند. وارد مرحله ای جدید از زندگیشان می شوند. راه درازی را در پیش دارند، کار های زیادی برای انجام دادن و آرزو های بسیاری برای به تحقق رساندن.برای بچه ها روز تولدشان روز موعود است، قطعا مهم تر از هر روز دیگری است. آنها حساب ماه ها، هفته ها، روز ها، ساعت ها و دقیقه ها را دارند تا این  روز خاص، روز تولدشان، برسد و از مادر و پدر خود بپرسند، ” تولدم امروزه؟!” به عنوان پدر و مادر چنین چیزی را می دانید و نمی توانید بیخیال جشن گرفتن این روز خاص برای کودک خود شوید. هر پدر و مادری می خواهد این روز خاص را برای کودک خود یکی از به یاد ماندنی ترین روز های زندگی او بسازد.در زیر به چند دلیل که اهمیت جشن تولد را نشان می دهد میپردازیم.

•بالارفتن اعتماد به نفس

همانطور که یاد دادن سخاوتمندی و مراقبت از خود در برابر دیگران برای یک کودک اهمیت دارد، اشکالی ندارد که سالی یکبار به آنها اجازه دهیم که کمی خودخواه باشند و تمام توجه ها بر روی آنها باشد، گویی کسی جز آنها در این دنیا نیست. این یک حس فوق العاده برای کودکان است که دوستانشان با کادو های رنگارنگ و جمله ی تولدت مبارک بر روی کادو هایشان، در این روز خاص برای دیدن آنها و جشن گرفتن این روز خاص با آنها می آیند. این کار ها شاید به چشم بزرگتر ها افراط به نظر بیاید، اما این کار به کودکان اعتماد به نفس بالایی می دهد که در آن روز خاص توسط عده ای هم سن و سال خود مورد توجه قرار گرفته می شوند.

•اجتماعی شدن و دوست پیدا کردن

این بستگی به خودتان دارد که برای تولد کودک خود تنها دوستان صمیمی او را دعوت کنید یا کل همکلاسی های او را. این کار باعث می شود کودک شما خود را در گروهی بزرگتر و افرادی بیشتر ببیند و با آنها ارتباط برقرار کند، البته شاید این کار آنقدر ها هم که فکرش را می کنید آسان نباشد. ارتباط برقرار کردن در یک گروه بزرگ با برقراری ارتباط کلامی با یک دوست خیلی فرق می کند. در یک جمع شما باید حواستان به همه باشد و از در گوشی حرف زدن با دوستتان یا بی اعتنایی به یکی از افراد گروه خود داری کنید. کودکان، اجتماعی بودن و برقراری ارتباط با دیگران را در فضایی آرام به عنوان میزبان یک مراسم و رسیدگی کردن به دوستان حاضر در آن مراسم ، یاد می گیرند.

•به جا ماندن خاطرات خوب و شیرین در ذهن کودک

ما با شنیدن تعریف خاطراتی که کودکان درباره ی جشن تولد دوست خود که شش ماه پیش برگزار شده است، لذت می بریم. آنها تمام جزییات را به یاد دارند و به ما حسی فوق العاده می دهد که باعث به وجود آمدن این خاطرات زیبا شده ایم.به جشن تولد های دوران کودکی خود فکر کنید، کدام یک را بیشتر به خاطر می آورید؟

 

چاپ جعبه پاپ کرن،چاپ جعبه تم تولد ،چاپ حرفه ای جعبه پاپ کرن،چاپ اختصاصی بسته بندی پاپ کرن،چاپ جعبه پاپ کرن لا کوب،چاپ جعبه پاپ کرن تم مهمونی

چاپ جعبه پاپ کرن،چاپ جعبه تم تولد ،چاپ حرفه ای جعبه پاپ کرن،چاپ اختصاصی بسته بندی پاپ کرن،چاپ جعبه پاپ کرن لا کوب،چاپ جعبه پاپ کرن تم مهمونی