Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/chapnoc1/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 2799
چاپ جعبه قفل | چاپ نو
88951048-88951049 Mob/WhatsApp: 09127908077 چاپ نو (فرهیخته) info@chapno.com

چاپ جعبه قفل،طراحی جعبه قفل ،،طراحی جعبه قفل،چاپ کارتن قفل،چاپ بسته بندی قفل،طراحی و چاپ جعبه قفل،جعبه لمینتی قفل، چاپ جعبه قفل پارس:قفل ها در ابعاد شکل ها وزن های مختلف وارد بازار می شوند که شیوه بسته بندی در صنعت قفل سازی به صورت جعبه است در جعبه های مقوایی معمولا از مقوا 300 تا 400 گرم استفاده می شود که جعبه مدلی دارویی بیشترین کاربرد را دارد نوع دیگری از جعبه قفل جعبه لمینتی به صورت در و زیره جداء می باشد معمولا در چاپ جعبه قفل لمینتی از سینگل 350 گرم و مقوا پشت طوسی و یا گلاسه 250 گرم + سلفون 24 میکرون و چسب سیریشوم استفاده می شود این ترکیب جنس خامی به ضخامت کمی بیشتر از 600 گرم تولید میکند که مقاومت بسیار بالایی در هنگام حمل نقل محصول دارد به دلیل وزن بالای قفل های صنعتی جعبه های لمینتی قفل استقبال بیشتری نسبت به جعبه های مقوایی دارند در جعبه های لمینتی قفل قسمت در و زیره به صورت قفلی بسته می شوند و فاقد لب چسب هستند این روش باعث جلوگیری از باز شدن جعبه در هنگام حمل نقل می شود.

چاپ مجموعه جعبه های کارخانه پارس قفل ، جعبه های کارخانه یراق سازان پرستو، چاپ حعبه های آپامه

مدیریت و کارکنان این چاپخانه با سرلوحه قرار دادن اصول زیر همواره در تلاش هستند تا متناسب با شــرایط خاص هر یک از مشــتریان در کوتاهترین زمان اقدامی موثر را طراحی،اجرا و کنترل نمایند:

در زمان امروزه برای رساندن پیام های تبلیغاتی از وسایل عدیده ای مانند بروشور و كاتالوگ، پوستر، مطبوعات، رادیووتلویزیون، سینما، نمایشگاه های تبلیغاتی استفاده می گردد و بسته بندییكی از آن ها است .
بسته ‌بندی، لبه رقابت محصولات است، ایجاد انگیزه برای خریدار، به ویژه برای یك محصول جدید، بیش از هر چیز به كیفیت و تاثیر بصری بسته ‌بندی مربوط می‌شود.ایجاد تمایز اولین قدم است. در مرتبه بعد، باید طرح و حجم بسته زیبا و جالب باشد و بالاخره كیفیت محصول بسیار مهم است.
برای ایجاد تمایز دو عامل مهم در اختیار داریم. یكی شكل فیزیكی و یكی طرح و شكل گرافیك آن یعنی طرح و رنگ كه شامل لوگو و تصویر و زمینه و حروف می‌شود. بسته بندی باید معرف محصول خود باشد
مصرف كننده باید قادر به تشخیص ارتباط میان محصول و استفاده‌اش در اولین نگاه باشد. باید توجه داشته باشیم كه رنگ‌ها سریع‌ترین و مستقیم ترین وسیله برای دستیابی به این هدف هستند.
برای موفقیت در فروش لازم است كه رنگ بسته‌بندی با طبیعت و اثرات محصول ارتباط نزدیك داشته باشد.بعد از این، نوبت به رنگ می ‌رسد. وقتی طوفان رنگ همه جا را فرا گرفته، چه بسا بسته‌های سیاه و سفید تمایز بیشتری ایجاد كنند. علاوه براین‌ها محصول باید ادعای جدیدی داشته باشد و مزیتی را به مشتری عرضه كند.
در ضمن در جوامع پیشرفته تر، به اطلاعات نوشته شده روی بسته‌ بندی‌ ها توجه دقیق تری می‌شود. هر بسته‌ای كه توضیحات و مشخصات بیشتر درباره محصول و مواد تشكیل دهنده آن داشته باشد، قابل اعتمادتر است.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/chapnoc1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4552

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/chapnoc1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4552