۰۲۱-۸۸۹۵۱۰۴۹

بازدیدها: 424

چاپ جعبه قفل،طراحی جعبه قفل ،،طراحی جعبه قفل،چاپ کارتن قفل،چاپ بسته بندی قفل،طراحی و چاپ جعبه قفل،جعبه لمینتی قفل، چاپ جعبه قفل پارس:قفل ها در ابعاد شکل ها وزن های مختلف وارد بازار می شوند که شیوه بسته بندی در صنعت قفل سازی به صورت جعبه است در جعبه های مقوایی معمولا از مقوا ۳۰۰ تا ۴۰۰ گرم استفاده می شود که جعبه مدلی دارویی بیشترین کاربرد را دارد نوع دیگری از جعبه قفل جعبه لمینتی به صورت در و زیره جداء می باشد معمولا در چاپ جعبه قفل لمینتی از سینگل ۳۵۰ گرم و مقوا پشت طوسی و یا گلاسه ۲۵۰ گرم + سلفون ۲۴ میکرون و چسب سیریشوم استفاده می شود این ترکیب جنس خامی به ضخامت کمی بیشتر از ۶۰۰ گرم تولید میکند که مقاومت بسیار بالایی در هنگام حمل نقل محصول دارد به دلیل وزن بالای قفل های صنعتی جعبه های لمینتی قفل استقبال بیشتری نسبت به جعبه های مقوایی دارند در جعبه های لمینتی قفل قسمت در و زیره به صورت قفلی بسته می شوند و فاقد لب چسب هستند این روش باعث جلوگیری از باز شدن جعبه در هنگام حمل نقل می شود.

چاپ مجموعه جعبه های کارخانه پارس قفل ، جعبه های کارخانه یراق سازان پرستو، چاپ حعبه های آپامه

مدیریت و کارکنان این چاپخانه با سرلوحه قرار دادن اصول زیر همواره در تلاش هستند تا متناسب با شــرایط خاص هر یک از مشــتریان در کوتاهترین زمان اقدامی موثر را طراحی،اجرا و کنترل نمایند:

در زمان امروزه برای رساندن پیام های تبلیغاتی از وسایل عدیده ای مانند بروشور و كاتالوگ، پوستر، مطبوعات، رادیووتلویزیون، سینما، نمایشگاه های تبلیغاتی استفاده می گردد و بسته بندییكی از آن ها است .
بسته ‌بندی، لبه رقابت محصولات است، ایجاد انگیزه برای خریدار، به ویژه برای یك محصول جدید، بیش از هر چیز به كیفیت و تاثیر بصری بسته ‌بندی مربوط می‌شود.ایجاد تمایز اولین قدم است. در مرتبه بعد، باید طرح و حجم بسته زیبا و جالب باشد و بالاخره كیفیت محصول بسیار مهم است.
برای ایجاد تمایز دو عامل مهم در اختیار داریم. یكی شكل فیزیكی و یكی طرح و شكل گرافیك آن یعنی طرح و رنگ كه شامل لوگو و تصویر و زمینه و حروف می‌شود. بسته بندی باید معرف محصول خود باشد
مصرف كننده باید قادر به تشخیص ارتباط میان محصول و استفاده‌اش در اولین نگاه باشد. باید توجه داشته باشیم كه رنگ‌ها سریع‌ترین و مستقیم ترین وسیله برای دستیابی به این هدف هستند.
برای موفقیت در فروش لازم است كه رنگ بسته‌بندی با طبیعت و اثرات محصول ارتباط نزدیك داشته باشد.بعد از این، نوبت به رنگ می ‌رسد. وقتی طوفان رنگ همه جا را فرا گرفته، چه بسا بسته‌های سیاه و سفید تمایز بیشتری ایجاد كنند. علاوه براین‌ها محصول باید ادعای جدیدی داشته باشد و مزیتی را به مشتری عرضه كند.
در ضمن در جوامع پیشرفته تر، به اطلاعات نوشته شده روی بسته‌ بندی‌ ها توجه دقیق تری می‌شود. هر بسته‌ای كه توضیحات و مشخصات بیشتر درباره محصول و مواد تشكیل دهنده آن داشته باشد، قابل اعتمادتر است.