88951048-88951049 Mob: 09127908077 - "Chapa graphic" offset print & packaging chapno24@gmail.com

بازدیدها: 454

چاپ کاغذ کادو اختصاصی،کاغذ کادو سفارشی ،چاپ کاغذ کادو فانتزی،چاپ کاغذ کادو با لوگو اختصاصی،چاپ کاغذ کادو فانتزی،چاپ کاغذ کادو جدید،چاپ کاغذ کادو حرفه ای

۵۰ سال سابقه در ارائه خدمات چاپ و بسته بندی

چاپ و طراحی جعبه بهداشتی نکات بسیار مهم و اساسی دارد که این مجموعه با کارشناسان خبره در حوزه چاپ و طراحی همواره سعی بر این دارند تا بهترین خدمات رو به مشتریان عزیز ارائه نمایند.

مدیریت و کارکنان این چاپخانه با سرلوحه قرار دادن اصول زیر همواره در تلاش هستند تا متناسب با شــرایط خاص هر یک از مشــتریان در کوتاهترین زمان اقدامی موثر را طراحی،اجرا و کنترل نمایند:

  • نوآوری و خلاقیت
  • حفظ و ارتقای مستمر کیفیت
  • درک عمیق و دقیق نیازها و انتظارات مشتری

اصول اولیه

یکی از اولین موارد در این بین نوع بسته‌بندی موردنیاز برای محصول شما می‌باشد. در نظر داشته باشید که هر چیزی که انتخاب کنید بر مجموع هزینه تمام‌شده تأثیرگذار است. بسته‌بندی در انواع اشکال و اندازه‌ها وجود دارد و مواد مختلفی برای آن می‌توان استفاده کرد. همچنین منبع موردنیاز برای بدست آوردن یا تولید کردن آن را هم باید در نظر داشته باشید. ممکن است در نظر اول به شدت از یک طرح خاص خوشتان بیاید و آن را دوست داشته باشید، اما هزینه‌های مرتبط با فراهم آوردن آن ممکن است شما را از نهایی کردن تصمیم بازدارد.

 

همچنین باید توجه کنید که آیا محصول با دست بسته‌بندی می‌شود؟ آیا برای بسته‌بندی آن نیاز به گروهی از افراد خدماتی دارید؟ در کجا این محصول باید نمایش داده شود، یا اینکه استفاده از چه موادی از صدمه دیدن آن در حین دست‌به‌دست شدن آن جلوگیری می‌کند. تمام این موارد می‌تواند موجب هدایت تصمیم شما به سمت خاصی شود. همچنین غیر از هزینه تهیه کردن مواد لازم، باید به دیگر هزینه‌های بسته‌بندی هم توجه کرد و آنها را در هزینه‌های تولید خود لحاظ کنید.

چاپ کاغذ کادو اختصاصی،کاغذ کادو سفارشی ،چاپ کاغذ کادو فانتزی،چاپ کاغذ کادو با لوگو اختصاصی،چاپ کاغذ کادو فانتزی،چاپ کاغذ کادو جدید،چاپ کاغذ کادو حرفه ای