88951048-88951049 Mob: 09127908077 - "Chapa graphic" offset print & packaging chapno24@gmail.com

بازدیدها: 76

چاپ لیبل قاشق،چاپ لیبل تم تولد ،چاپ لیبل چنگال،چاپ لیبل نی،چاپ لیبل چاقو،چاپ لیبل کارد کیک بری،چاپ برچسب تم تولد،چاپ برچسب قاشق و چنگال

۵۰ سال سابقه در ارائه خدمات چاپ و بسته بندی

چاپ و طراحی جعبه بهداشتی نکات بسیار مهم و اساسی دارد که این مجموعه با کارشناسان خبره در حوزه چاپ و طراحی همواره سعی بر این دارند تا بهترین خدمات رو به مشتریان عزیز ارائه نمایند.

مدیریت و کارکنان این چاپخانه با سرلوحه قرار دادن اصول زیر همواره در تلاش هستند تا متناسب با شــرایط خاص هر یک از مشــتریان در کوتاهترین زمان اقدامی موثر را طراحی،اجرا و کنترل نمایند:

به یاد داشته باشیم که هدف بلندمدت هر شرکتی رشد و گسترش آن است. حتی اگر در ابتدا با یک محصول آغاز کنید، تصمیم به گسترش پیدا کردن و معرفی چندین محصول یا مجموعه کالا هستید. توجه داشته باشید که اگر خط کالا شما به دو، سه یا پنجاه مورد گسترش پیدا کند، چه رویکردی را باید مدنظر قرار دهید؟ پس بسته‌بندی شما باید آن‌قدر انعطاف‌پذیر باشد که قابلیت لحاظ کردن اندازه‌های مختلف، اشکال و سبک‌های مختلف بسته‌بندی را داشته باشد.

زمانی که خط محصول شما گسترش پیدا می‌کند، روش‌های مختلفی برای متمایز ساختن محصولات از یکدیگر وجود دارد. یک طراحی خوب این موضوع را از ابتدا مدنظر قرار می‌دهد. اگر بخواهید در آینده آنها را از طریق رنگ، تصویر یا حتی یک پرچم کوچک از یکدیگر متمایز کنید، بهتر است که در ابتدا به آنها توجه داشته باشید که در غیر اینصورت حفظ یک شکل ظاهری یکسان بین محصولات با توسعه برند شما مشکلاتی را برای شما ایجاد می‌کند.

چاپ لیبل قاشق،چاپ لیبل تم تولد ،چاپ لیبل چنگال،چاپ لیبل نی،چاپ لیبل چاقو،چاپ لیبل کارد کیک بری،چاپ برچسب تم تولد،چاپ برچسب قاشق و چنگال