88951048-88951049 Mob: 09127908077 - "Chapa graphic" offset print & packaging chapno24@gmail.com

بازدیدها: 172

چاپ جعبه لنت ترمز،طراحی جعبه لنت ترمز،چاپ جعبه لنت ترمز ماشین،چاپ جعبه لنت لمینیت،چاپ جعبه لنت ارزان،چاپ جعبه لنت فوری،چاپ جعبه لنت خودرو

مدیریت و کارکنان این چاپخانه با سرلوحه قرار دادن اصول زیر همواره در تلاش هستند تا متناسب با شــرایط خاص هر یک از مشــتریان در کوتاهترین زمان اقدامی موثر را طراحی،اجرا و کنترل نمایند:

برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

فکر می کنید جعبه فقط یک جعبه است ؟ دوباره فکر کن نگاهی به اطراف خانه یا دفتر خود بیاندازید و مثالهایی از بسته بندی را پیدا کنید . شما متوجه خواهید شد که تقریبا همه آنها نوعی جعبه هستند اما ممکن است در اندازه، عمق و شکل متفاوت باشند و ممکن است دارای فلپ هایی باشند که یکپارچه با طراحی، و یا حتی درب جداگانه.اگر چه جعبه ها ممکن است به شکل های مختلف ظاهر شوند، برای اهداف فنی ، همه شما باید بدانید که جعبه ها در دو فرمت تولید قرار می گیرند: جعبه های دارای کفی و درب جدا . این تیپ جعبه ها  برای تولید محصولات گران تر هستند و برای محصولات با کیفیت بالا مانند بسته بندی های خرده فروشی، شیرینی های ویژه و جعبه های هدیه استفاده می شود. آنها اغلب از دو قسمت تشکیل شده است، سینی بالا و پایین، که روی مقوای ضخیم  چاپ می شوند. این مدل جعبه ها جهت محصولاتی مفید است که هزینه در انها زیاد مهم نیست.

کارتن تاشو برای طیف وسیعی از محصولات از محصولات غذایی و کالاهای خانگی استفاده می شود. جعبه غلات یکی از نمونه های کلاسیک قالب کارتن تاشو است. کارتن تاشو اغلب فقط یک قالب واحد است که به عنوان یک طراحی دو بعدی طراحی شده است، قبل از فرستادن به سازنده بسته بندی برای چاپ بر روی کارت، و سپس لمینت، برش، برش و چسب.

شما باید فرمت جعبه را انتخاب کنید که مناسب هر دو محصول گران قیمت و قیمت ارزان  است.

چاپ جعبه لنت ترمز،طراحی جعبه لنت ترمز،چاپ جعبه لنت ترمز ماشین،چاپ جعبه لنت لمینیت،چاپ جعبه لنت ارزان،چاپ جعبه لنت فوری،چاپ جعبه لنت خودرو