88951048-88951049 Mob: 09127908077 - "Chapa graphic" offset print & packaging chapno24@gmail.com

بازدیدها: 374

چاپ جعبه فلش کارت،چاپ فلش کارت ،طراحی جعبه فلش کارت،طراحی بسته بندی فلش کارت،طراحی فلش کارت،چاپ فلش کارت آموزشی،چاپ جعبه فلش کارت آموزشی از جمله خدمات مجموعه ما میباشد. در ضمن این مجموعه آمادگی بسته بندی کامل این محصولات را نیز دارا میباشد.

مستقیم با چاپخانه از صفر تا صد تمام امور چاپی و تبلیغاتی

در صورت نیاز با فاکتور رسمی و برگه مالیات ارزش افزوده معتبر جهت کارخانجات و سازمانها و …

مدیریت و کارکنان این چاپخانه با سرلوحه قرار دادن اصول زیر همواره در تلاش هستند تا متناسب با شــرایط خاص هر یک از مشــتریان در کوتاهترین زمان اقدامی موثر را طراحی،اجرا و کنترل نمایند:

چاپ نو که سابقه همکاری با برند های مطرح و پر طرفدار در زمینه چاپ جعبه محصولات صنعتی را در کارنامه خود ثبت کرده است، در نظر دارد با بهره گیری از گروه خلاق و مستعد در زمینه طراحی، چاپ و بسته بندی نمونه های نوین بسته های چاپ تبلیغات فروشگاهی را با توجه به سلیقه تولیدکنندگان وارد بازار مارکتینگ نماید.

چاپ جعبه فلش کارت،چاپ فلش کارت ،طراحی جعبه فلش کارت،طراحی بسته بندی فلش کارت،طراحی فلش کارت،چاپ فلش کارت آموزشی،چاپ جعبه فلش کارت آموزشی

۱- اولین فلش کارت‌های تولید شده در جهان به صورت کارت‌هایی بودند که یک سؤال در یک طرف کارت و پاسخ آن در طرف دیگر کارت نوشته شده بود. که تصویر، نقش اصلی را در آن‌ها داشت. فلش کارت در ایران برای اولین‌بار توسط کانون، طراحی، تألیف و چاپ شده است.

۲- کاربرد اصلی فلش کارت، استفاده آسان در وقت‌های کم بازده مثلاً در مترو، اتوبوس، تاکسی، مهمانی، منزل و… می‌باشد، جابه‌جایی فلش کارت ساده است، کم حجم بوده و در جیب جای می‌گیرد.

۳- ساختار محتوایی کارت‌ها، دقت کنید صفحات یک کتاب به هم متصل بوده و  صحافی شده‌اند بنابراین یک موضوع می‌تواند به طور پیوسته در صفحات متوالی آموزش داده شود. اما در فلش کارت به دلیل مجزا بودن کارت‌ها، هر کارت هویت  و شناسنامه‌ی مستقلی دارد. یعنی در  یک کارت یک موضوع تمام می‌شود. این استقلال کارت‌ها باعث می‌شود که داوطلب موضوع مورد نیاز خود را مثلاً برای امتحان مدرسه یا آزمون کانون جدا کرده شب امتحان مرور کند.

۴- فلش کارت‌ها از حیث محتوایی بسته به نوع درس و نیاز آموزشی آن، در ۴ نوع ارائه شده است.

نوع اول) پرسش و پاسخ: در یک طرف کارت، پرسش‌ها و در پشت آن پاسخ آن‌ها آمده است. مانند فلش کارت‌های ادبیات، دین و زندگی و … ..

نوع دوم) درس و پرسش و پاسخ: که در روی کارت آموزش خلاصه به صورت نکته بیان شده و در پشت کارت، سؤال‌های مرتبط با آن موضوع همراه با پاسخ تشریحی آمده است. مانند عربی، زبان، ریاضی، فیزیک و …

نوع سوم) تماماً به صورت خلاصه درس و نکات آموزشی مهم ارائه شده است مانند زیست‌شناسی و …