۰۲۱-۸۸۹۵۱۰۴۹

بازدیدها: 480

مدیریت و کارکنان این چاپخانه با سرلوحه قرار دادن اصول زیر همواره در تلاش هستند تا متناسب با شــرایط خاص هر یک از مشــتریان در کوتاهترین زمان اقدامی موثر را طراحی،اجرا و کنترل نمایند:

مشاوره و استعلام قیمت : ۰۹۱۲۷۹۰۸۰۷۷ مهندس فراهانی

چاپ جعبه زغال ارزان،بسته بندی زغال ،چاپ پاکت زغال،جعبه زغال فانتزی،بسته بندی زغال حرفه ای،طراحی جعبه زغال،طراحی بسته بندی زغال،جعبه زغال لمینیتی .بهترین زغال برای قلیان از چوب درختان معطر مانند درخت پرتقال، لیمو و بلوط بدست می اید و زغال لیمو بصورت بسته بندی شده محبوب است و طرفداران زیادی دارد و زغال لیمو شیرین و پرتقال در ایران بسیار مرغوب است در فصل های گرم سال زغال در بازار کمتر است.

در سفره خانه های سنتی از زغال لیمو و زغال پسته استفاده میشود اما زغال پسته جرقه میزند و زود خاموش میشود ولی سردرد نمی اورد قیمت زغال به کیفیت و نوع چوب آن بستگی دارد مثلا زغال بلوط و اکالیپتوس و انجیر از نظر قیمت ارزانتر هستند.

زغال قلیان باید سریع آتش گرفته، سرخ شده و پر از حرارت باشد و در یک ربع ساعت آماده شود، جرقه نزند و دود نداشته باشد زیرا دود زغال قلیان باعث سردرد میشود و بدون اینکه تبدیل به خاکستر شود سه الی ۵ ساعت بسوزد و در نهایت خاکستر بسیار کمی از آن به جای بماند و برای شعله ور شدن نیازی به باد زدن نداشته باشد.

زغال قلیان دو نوع است یک نوع آن زغال لیمو ( زغال قلیان ) است که از چوب درخت مرکبات ساخته میشود و نوع دیگر آن زغال فشرده ( زغال چینی ) است.

زغال کافه ای ( قهوه خانه ای ) هم مانند زغال قلیان است و فقط از نظر شکل ظاهری متفاوت و مجلسی تر است مانند زغال سکه ای که در سفره خانه و قهوه خانه ها دیده میشود.

چاپ جعبه زغال ارزان،بسته بندی زغال ،چاپ پاکت زغال،جعبه زغال فانتزی،بسته بندی زغال حرفه ای،طراحی جعبه زغال،طراحی بسته بندی زغال،جعبه زغال لمینیتی

بهترین زغال برای قلیان میوه ای

بهترین زغال قلیان میوه ای زغال لیمو است که از چوب مرکبات ساخته میشود این نوع زغال برش خورده و کوچک است به راحتی در آتش گردان گداخته میشود و بعد از چرخاندن کاملا گداخته میشود.

بهترین چوب برای زغال قلیان

بهترین چوب برای زغال قلیانی چوبی است که حرارت یکنواخت و مداوم ایجاد نماید و یک زغال خوب نباید حالت شکاف دار و ترک داشته باشد که چوب مرکبات این ویژگی را دارد و بدون دود کردن در زمان زیادی به سوختن ادامه میدهد این نوع زغال بسیار براق

چاپ جعبه زغال ارزان،بسته بندی زغال ،چاپ پاکت زغال،جعبه زغال فانتزی،بسته بندی زغال حرفه ای،طراحی جعبه زغال،طراحی بسته بندی زغال،جعبه زغال لمینیتی