۰۲۱-۸۸۹۵۱۰۴۹

بازدیدها: 124

چاپ جعبه دستگیره در،چاپ جعبه لولا ،طراحی جعبه دستگیره،چاپ جعبه دستگیره ساخنمان،چاپ جعبه دستگیره خودرو،چاپ جعبه دستگیره ماشین و سایر اقلام چاپ با افتخار در خدمت تولید کنندگان عزیز هستیم.

چاپ جعبه دستگیره با مقواهای پشت طوسی،ایندربورد و مقوای ۵۰۰ گرمی

مدیریت و کارکنان این چاپخانه با سرلوحه قرار دادن اصول زیر همواره در تلاش هستند تا متناسب با شــرایط خاص هر یک از مشــتریان در کوتاهترین زمان اقدامی موثر را طراحی،اجرا و کنترل نمایند:

برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

برای چاپ جعبه دستگیره در،چاپ جعبه لولا ،طراحی جعبه دستگیره،چاپ جعبه دستگیره ساخنمان،چاپ جعبه دستگیره خودرو،چاپ جعبه دستگیره ماشین این موارد را در نظر بگیرید.

– اولين اصل طراحی جعبه چشمگیر بودن آن است . برای اینکه بسته بندی محصول شما بین آن همه کالای ریز و درشت در ویترین و قفسه فروش چشمگیر باشد نیازمند یک عمل و طراحی متفاوت نسبت به سایر کالاها هستید . اگر طراحی جعبه شما به قدر کافی جذاب نباشد و نتواند مخاطب را به خود جلب کند هرگز نمی توانید پتانسیل واقعی فروش خود را متوجه شوید. متفاوت باشید اثر این نوع خلق کنید . اگر بسته بندی جعبه درجه اول باشد می‌توانیم بگوییم حتما مورد توجه قرار می گیرید . شرکت افرا گرافیک با طراحی خلاق و جذاب برای بسته بندی کالای مورد نظر شما باعث جذب مخاطب و فروش بیشتر محصولات شما می شود.

اگر قصد دارید خاطر آنکه طراحی جعبه تان جذاب باشد آن را پر زرق و برق و جلف انجام دهید این کار غلط است . چون راه های معقول تری برای جذابیت جعبه و بسته بندی محصولات آن وجود دارد باید طراحی جعبه به صورتی انجام شود که برای مشتری جذاب باشد و تصویر خوبی از محصولات آن را در ذهنش به جای بگذارد و هم اینکه تمامی تصاویر ، نوشته ها و حاشیه ها از فاصله زیاد هم قابل دیدن باشند. برای انجام طراحی جعبه ای که تا به حال انجام نشده کار خود را به ما بسپارید تا به جای قرار دادن آن برای فروش روی میز آن را به طور کاملا حرفه ای در ویترین بگذارید.

– دومين اصل طراحی جعبه ارائه اطلاعات بر اساس یک روند معلوم برای مشتریانی که عجله دارند است .

– سومین اصل در طراحی جعبه رقابت کردن است . با اینکه تمامی برندها و شرکت های موجود در مورد تفاوت و متفاوت بودن صحبت می‌کنند اما در عمل تفاوتی دیده نمی شود و این تفاوت معنی دار نیست . باید همه راه‌ها را کنار گذاشت . برای طراحی متفاوت و رقابت باید فکر کنید . تفاوت ها بسیار برای خریدار مهم است . اگر کالای شما دو خصلت تفاوت و کفایت را داشته باشد خریدار کالای شما را به کالاهای رقبا ترجیح می‌دهد.

چاپ جعبه دستگیره در،چاپ جعبه لولا ،طراحی جعبه دستگیره،چاپ جعبه دستگیره ساخنمان،چاپ جعبه دستگیره خودرو،چاپ جعبه دستگیره ماشین