88951048-88951049 Mob: 09127908077 - "Chapa graphic" offset print & packaging chapno24@gmail.com

بازدیدها: 609

چاپ جعبه دستمال کاغذی، چاپ جعبه دستمال کاغذی تبلیغاتی،طراحی جعبه دستمال کاغذی،چاپ جعبه متالایز

مشاوره و استعلام قیمت : ۷۷ ۸۰ ۷۹۰ ۰۹۱۲ مهندس فراهانی

% چاپ جعبه دستمال کاغذی، چاپ جعبه دستمال کاغذی تبلیغاتی ، طراحی جعبه دستمال کاغذی ،چاپ جعبه دستمال کاغذی متالایز،چاپ جعبه دستمال کاغذی لوکس

مراحل تولید:

چاپ افست (offset printing)

این بخش دارای :

چاپ جعبه دستمال کاغذی، چاپ جعبه دستمال کاغذی تبلیغاتی،طراحی جعبه دستمال کاغذی

چاپ جعبه دستمال کاغذی، چاپ جعبه دستمال کاغذی تبلیغاتی،طراحی جعبه دستمال کاغذی

– یک دستگاه رولند ۷۰۰ مدل ۲۰۰۶ ساخت کشور آلمان سایز ۴/۵ ورقی با امکان چاپ ۵ رنگ + پوشش ورنی (واتربیس) و میانگین چاپ ۱۲۰۰۰ برگ در ساعت.
* دارای خشک کن IR
* دارای حافظه نگهدارنده برنامه چاپی
* تنظیم مرکب ها به صورت اتوماتیک توسط دستگاه navigation
* قابلیت چاپ بر روی انواع مقوا ، کاغذ تحریر ،کاغذ گلاسه ،کاغذ پشت چسبدار و ….. درابعاد حداقل ۳۴ و حداکثر ۱۰۴ با گرماژ ۵۰ الی ۴۵۰ گرم.
– یک دستگاه هایدلبرگ سایز ۴/۵ ورقی با امکان چاپ دو رنگ با سرعت چاپ ۶۰۰۰ برگ در ساعت
-یک دستگاه هایدلبرگ ۲ورقی با امکان چاپ ۵رنگ پوشش واتربیس و یووی بروی انواع متالایز با سرعت چاپ ۵۰۰۰۰برگ در روز که بزودی راه اندازی می گردد.
* این سه دستگاه امکان چاپ بر روی انواع مقـوا،طلق، PVC و متالایز، کاغذ گلاسه ،کاغذ پشت چسبدارو کاغذ تحریر را جهت تولید انواع جعبه و بروشور و لیبل فراهم و توان چاپ روزانه بیش از ۱/۰۰۰/۰۰۰ عدد از انواع محصولات را دارد .

چاپ رول

 

چاپ و تولید لیبل و فویل لمینت

این بخش دارای ۳ دستگاه چاپ لیبل ( گالوس ) مدل ۲۰۰۶ ساخت کشور سوئیس می با شد .

این سه دستگاه قابلیت ۶ رنگ چاپ ، پوشش یووی ، دایکات همزمان ، پرفراژ و پوشال برداری ، چاپ طلا و نقره روی انواع فویل لمینت و برچسب های کاغذی مات ، براق ،نیمه براق رنگی ، متالایز ، ترانسپارنت ،پی وی سی را به صورت رول دارد .
وجود ۲ دستگاه برش رول به رول امکان ایجاد برش کاغذ و لمینت در عرض های مختلف را جهت چاپ را فراهم می سازد .
این بخش به طور متوسط قادر به چاپ ۲/۰۰۰/۰۰۰ عدد لیبل در هر شیفت کاری با بهترین کیفیت چاپی می باشد .

پس از چاپ

  • طلا کوب
  • یووی
  • برجسته
  • برش
  • دایکات
  • دستگاه ویندو پچ ۲۰۱۲ با دو لاین
  • سالن جعبه چسبانی وبسته بندی

طلا کوب

 

از جمله اقدامات انجام شده جهت زیبا سازی و جذابیت محصولات چاپ طلا و نقره کوب می باشد . این بخش دارای یک دستگاه هایدلبرگ دو ورقی جهت چاپ طلا و نقره کوب روی انواع مقوا و کاغذ پشت چسبدار می باشد .

یووی (uv)

 

دستگاه چاپ یووی سیلندری امکان ایجاد پوششی براق و زیبا بر روی جعبه های گوناگون را فراهم می سازد . این دستگاه توانایی چاپ یووی روزانه بیش از ۵۰/۰۰۰ برگ از سایز ها و انواع مختلف مقوا را دارا می باشد . همچنین یک دستگاه چاپ یووی موضعی جهت چاپ بروی انواع جعبه های آرایشی و بهداشتی که به زودی راه اندازی می گردد.

برجسته

 

دو دستگاه لترپرس ۲/۵ ورقی با امکان دایکات و برجسته روزانه بیش از۶۰/۰۰۰ برگ از انواع مقوا در سایز ۷۰*۵۰ می باشد .

قسمت برش

 

در این بخش جهت برش مقوا به سایزهای دلخواه یک دستگاه برش گیوتین پلار با سایز ۱۱۵ با امکان ذخیره برنامه تهیه شده است .

قسمت دایکات ( برجسته )

 

 

این بخش دارای :

 

یک دستگاه بابست bobst 4/5 ورقی و یک دستگاه بابست bobst 6/5 ورقی با امکان دایکات و برجسته روزانه بیش از ۵۰/۰۰۰ برگ از انواع مقوا در سایزها و گرماژ مختلف .

 

دستگاه ویندو پچ ۲۰۱۲ با دو لاین

 

این دستگاه برای ایجاد پوششی نایلونی برای بهداشت محصولاتی چون دستمال کاغذی، مواد غذایی و …. به کار می رود .
تولید این دستگاه به طور میانگین روزانه بیش از ۱۰۰/۰۰۰ عدد جعبه می باشد .

 

سالن جعبه چسبانی وبسته بندی

 

در این بخش پس از چاپ، دایکات یووی، برجسته، جعبه کنی و … به چسب زنی جعبه ها توسط دستگاه پرداخته می شود .
این بخش دارای ۴ دستگاه ماشین جعبه چسبانی ساخت کشور آلمان می باشد که به طور متوسط روزانه بیش از ۱/۵۰۰/۰۰۰ عدد جعبه را در سایزها و ابعاد مختلف به صورت لاک باتم و لب چسب آماده تحویل می سازد .

 

چاپ جعبه دستمال کاغذی، چاپ جعبه دستمال کاغذی تبلیغاتی،طراحی جعبه دستمال کاغذی:طراحی جعبه دستمال کاغذی این روزها یک تبدیل به یک رقابت سخت بین تولیدکنندگان، برای فروش محصولات شان شده است. خریداران برندها را با لوگو و طرح های خاص چاپی روی جعبه دستمال کاغذی می شناسند. از این رو هرچه تعداد طرح های ساختاری و چاپی متنوع تر باشد، طیف خریداران هم گسترش می یابد و البته برند تولید کننده نیز قوی تر و شناخته شده تر می گردد. هیچ محدودیتی برای طراحی جعبه دستمال کاغذی وجود ندارد، زیرا که بسته بندی ها امروزه فراتر از یک محافظ و نگهدارنده هستند. به طور کلی دو مرحله اصلی برای تولید جعبه دستمال کاغذی وجود دارد:

چاپ انواع جعبه دستمال کاغذی

مصرف گسترده و فراگیر دستمال کاغذی باعث شده تا این محصول تنوع بسیار بالایی در بسته بندی داشته باشد.چاپ جعبه دستمال کاغذی در اندازه و طرح های متنوعی طراحی و چاپ می شود.برای چاپ جعبه دستمال کاغذی باید این موضوع را درنظر گرفت که مورد استفاده جعبه کجا می باشد و با توجه به این موضوع جعبه را طراحی و چاپ کرد. ما در مجموعه چاپ سه پاس با در اختیار داشتن امکانات لازم امکان چاپ جعبه دستمال کاغذی را به صورت تخصصی داریم.در زیر تعدادی از انواع جعبه های طراحی شده موجود می باشد که شما عزیزان می توانید برای استعلام قیمت با ما تماس حاصل فرمایید

نکات فنی چاپ جعبه دستمال کاغذی

چاپ جعبه دستمال کاغذی از بخش طراحی و قالب سازی آغاز می شود.جعبه های دستمال کاغذی با توجه به مقدار tissue داخل آن طراحی می شوند که در مصارف عمومی اندازه آن ۲۰۰ و ۳۰۰ برگی می باشد که با توجه به این اندازه،برای جعبه دستمال کاغذی قالب طراحی و ساخته می شود

پس از طراحی قالب،طرح مورد نیاز طراحی و چاپ می شود.با توجه به وجود کارخانه مقوا سازی در ایران،مقوایی که برای چاپ جعبه دستمال کاغذی استفاده می شود مقوا اترک ایرانی می باشد.این مقوا با توجه به قیمت مقرون به صرفه آن کیفیت چاپی قابل قبولی نیز ارائه می دهدکه اکثر تولیدکنندگان دستمال کاغذی برای تولیدات خود از این مقوا استفاده می کنند

پس از چاپ جعبه برای چشم نوازتر کردن آن بر روی جعبه یووی زده میشود تا جعبه را براق تر کند.در مواردی بنا به درخواست مشتری برای رقابتی کردن قیمت تمام شده دستمال کاغذی از یووی استفاده نمی شود.

برای بهداشتی کردن جعبه دستمال کاغذی از داخل به آن نایلونی چسبانده می شود تا شی خارجی از درب آن وارد جعبه نشود

پس از یووی زنی با استفاده از قالب،جعبه ها تیغ زنی می شوند و سپس به بخش جعبه چسبانی ارسال شده تا یک سمت جعبه چسبانده شود.پس از این بخش جعبه ها برای ارسال به کارخانه آماده می باشند

چاپ جعبه های دستمال کاغذی متالایز

نوعی از جعبه های دستمال کاغذی وجود دارد که در بسیاری مواقع طرحی بر روی آن چاپ نمی شود اما یک لایه نازک فیلم متالایز بر روی آن لمینت می شود که دارای  نقش های برجسته می باشد و یکی از جعبه های بی نظیر و چشم نواز می باشد.فیلم های متالایز در رنگ های متنوعی وجود دارند که رنگ های طلایی و نقره ای مورد استفاده بیشتری دارند

چاپ جعبه های دستمال کاغذی ماشینی

همانطوری که گفته شد جعبه های دستمال کاغذی تنوع بالایی دارند.یکی از جعبه های تبلیغاتی پر کاربرد جعبه دستمال کاغذی ماشینی می باشد که جنبه تبلیغاتی بالایی دارد.این جعبه قابل استفاده در خودرو می باشد.برد تبلیغاتی جعبه های دستمال کاغذی ماشینی باعث شده تا کلیه شرکت های خودرو سازی،تعمیرگاه های خودرو،تعویض روغنی ها و کلیه مشاغل مربوط به خودرو برای تبلیغات خود از این جعبه ها استفاد نمایند.

انواع مواد اولیه ی بسته بندی

بسته بندی را به نوعی می توان علم کاربرد مواد نامید. مواد ومصالح به کار رفته در یک بسته بندی همه ی عوامل را تحت تاثیر قرار داده ودگرگون می کند. مواد اولیه در بسته بندی علاوه بر نقش قابل توجهی که در فرم وشکل دارند حاوی پیامی خاص از هویت، کیفیت وقیمت کالا هستند ومشخص می کنند چه کسی مصرف کننده ی آنهاست. از آنجا که مواد به کار رفته در یک بسته بندی بیش از سایر موارد با قیمت تمام شده، دوام محصولات وفن آوری ساخت بسته بندی ارتباط مستقیم دارد، اغلب این عامل بیشترین حس را مورد کالای بسته بندی شده وکاربرد آن به خریداران منتقل می کند.

% چاپ جعبه دستمال کاغذی، چاپ جعبه دستمال کاغذی تبلیغاتی ، طراحی جعبه دستمال کاغذی ،چاپ جعبه دستمال کاغذی متالایز،چاپ جعبه دستمال کاغذی لوکس