88951048-88951049 Mob: 09127908077 - "Chapa graphic" offset print & packaging chapno24@gmail.com

بازدیدها: 388

چاپ جعبه اسباب بازی،طراحی جعبه اسباب بازی – تولید جعبه اسباب بازی – جعبه سازی اسباب بازی – چاپ جعبه اسباب بازی لمینیتی-چاپ جعبه اسباب بازی طلق دار

چاپ جعبه اسباب بازی در انواع مختلف:

جعبه اسباب بازی با توجه به ابعاد و وزن محصول در ابعاد مختلف و مدلهای مختلف تولید می شود. کارتن لمینت ، مقوای پشت طوسی، مقوای ایندربرد جنسهای هستن که برای جعبه اسباب بازی و بازیهای فکری کودکانه مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع خدمات پس از چاپ :

جهت زیبایی و ماندگاری طولانی تر جعبه اسباب باریها از خدمات پس از چاپ مختلفی مثل سلفون مات و براق ، یووی ، یووی سیلندری مورد استفاده قرار می گیرد.

جعبه اسباب بازی با پنجره:

اسباب بازی بخاطر شرایط خاصی که در فروش خود دارد و باید در قفسه فروشگاه در معرض دید کودکان قرار گیرد معمولا جزو جعبه های هستن که با پنجره تولید و چاپ می شوند.

چاپ جعبه اسباب بازی:

چاپ جعبه های اسباب بازی باید بیشتر از جنس و یا استقامت جعبه به فکر یک طراحی خوب برای جعبه اسباب بازی خود بود چون بازار هدف شما کودکان هستند، قبل از هر چیزی به دنبال یه طراحی و یا یه مدل جعبه خاص بگردین که همین امر سبب فروش بیشتر شما نسبت یه دیگر رقیب ها میشود، و امر دیگر که به شما کمک میکند نوع محصول شما با دیگر رقیب ها می باشد.حتی باز شدن در بمحصول هم می تواند به این امر کمک کند، مثلا جعبه شما به گونه ای طراحی شود که خود کودک بتواند آن را باز کند به مراتب برای کودک و خانواده بسیار مهیج تر است تا اینکه جعبه توسط فردی بزرگتر باز شود و محصول در اختیار  کودک قرار بگیرد. بعد از همه این مسائل که به عنوان راهنمایی در اختیار شما قرار گرفت میتوانیم به سراغ جنس مورد نیاز جعبه اسباب بازی برویم، جنس مورد نیاز میتواند در چند نوع مختلف باشد. جنس اول جعبه های اسباب بازی مقوای ایندر بورد می باشد، این مقوا به دلیل داشتن داخلی سفید رنگ بسیار شیک می باشد و میتوان رو  آن تمام رنگ چاپ کرد یعنی محدودیتی در چاپ وجود ندارد و به صورت کامل چاپ پذیر هست ، مقاومت بالای جنس سبب شده که در آن محصول سنگین در از لحاظ وزنی قرار بگیرد و تحمل نگه داشتن محصول را دارد. جنس دوم جعبه اسباب بازی مقوای پشت طوسی می باشد، داری پشتی طوسی رنگ می باشد که چاپ داخل آن خیلی با بیرون متفاوت است، اما بخش خارجی مقوا بسیار چاپ پذیر و به راحتی میتواند تمام رنگ روی آن چاپ شود. همچنین این مقوا برای جعبه اسباب بازی بسیار مقاوم بوده ویمیتوان وزن مناسبی نسبت به جعبه داخا آن قرلر داد تفاوت این دو جعبه بع غیر از نوع و جنس در قیمت تمام شده آن می باشد که جعبه پشت طوسی به مراتب ارزان تر از جعبه اسباب بازی با مقوای ایندر برد است.

چاپ جعبه اسباب بازی،طراحی جعبه اسباب بازی – تولید جعبه اسباب بازی – جعبه سازی اسباب بازی – چاپ جعبه اسباب بازی لمینیتی-چاپ جعبه اسباب بازی طلق دار

× ارتباط از طریق واتس اپ !!