88951048-88951049 Mob: 09127908077 - "Chapa graphic" offset print & packaging chapno24@gmail.com

بازدیدها: 149

چاپ بشقاب کاغذی،چاپ بشقاب تم ،چاپ بشقاب تم تولد،چاپ بشقاب مقوایی،چاپ بشقاب طلاکوب،چاپ بشقاب خاص،تولید بشقاب مقوایی،تولید بشقاب کاغذی،چاپ بشقاب ارزان

مدیریت و کارکنان این چاپخانه با سرلوحه قرار دادن اصول زیر همواره در تلاش هستند تا متناسب با شــرایط خاص هر یک از مشــتریان در کوتاهترین زمان اقدامی موثر را طراحی،اجرا و کنترل نمایند:

برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

 

چهارمین اصل طراحی جعبه این است که خود مشتری را همکار معرفی کنید . جنبش همکاری متقابل نتیجه ستایش خریدار به خاطر انتخاب کالای شماست . در این روش به جای هرگونه تبلیغ نوشتاری و عکس در مورد مسائل شادی آور بنویسید . وقتی قسمتی از محتوا را به نظر و علاقه مندی خریدار اختصاص دهید  باعث می‌شود ارتباط عمیقی بین شما و خریدار ایجاد شود.

– پنجمین اصل طراحی جعبه این است که میزان ارزش خود را مشخص کنید . دیدگاه خریدار نسبت به شما ، برای اینکه بفهمید از دید خریدار در چه رده ای هستید مسیر طولانی آگاهی کامل از اصول طراحی جعبه را باید طی کنید . هر چقدر نام تجاری شما ، لوگوی شما دارای ارزش و اعتبار باشد ارزش شما هم تحت تاثیر قرار می گیرد و شما باید طراحی بسته بندی را انجام دهید که شایسته قیمتش باشد . در واقع خریدار باید با قیاس بسته بندی کالای شما با کالای دیگر ارزش شما را معلوم کند.

– ششمين اصل طراحی جعبه اینکه رانندگان خرید را بشناسید . رانندگان خرید به خودی خود اهمیت ندارند بلکه داشتن یک لیست ذهنی از افرادی که برای خرید از قفسه هایی که بهترین قفسه های فروشگاه هستند مي ايند مهم است . این افراد نه تنها برای طراحی بسته بندی بلکه برای بازاريابی هم بسیار مناسب اند.

– هفتمین اصل طراحی جعبه محصول خود را طوری معرفی کنید که انگار خریدار چیزی از آن نمی داند . اگر فهمیدید کالای شما جدید است و باید طوری آن را روی بسته بندی معرفی کنید که کاملا خریدار متوجه خرید خود شود.

– هشتمین اصل طراحی جعبه در مورد اینکه کالا در فروشگاه به چه صورت قرار می گیرد فکر کنید. نحوه قرارگیری کالا در فروشگاه برای طراحی بسته بندی بسیار اهمیت دارد .

چاپ بشقاب کاغذی،چاپ بشقاب تم ،چاپ بشقاب تم تولد،چاپ بشقاب مقوایی،چاپ بشقاب طلاکوب،چاپ بشقاب خاص،تولید بشقاب مقوایی،تولید بشقاب کاغذی،چاپ بشقاب ارزان