88951048-88951049 Mob: 09127908077 - "Chapa graphic" offset print & packaging chapno24@gmail.com

بازدیدها: 408

طراحی بسته بندی زعفران،چاپ جعبه زعفران،چاپ بسته بندی زعفران،چاپ پاکت زعفران،ساخت جعبه زعفران،تولید جعبه زعفران ،طراحی جعبه زعفران لوکس،طراحی جعبه لاکچری

مدیریت و کارکنان این چاپخانه با سرلوحه قرار دادن اصول زیر همواره در تلاش هستند تا متناسب با شــرایط خاص هر یک از مشــتریان در کوتاهترین زمان اقدامی موثر را طراحی،اجرا و کنترل نمایند:

زعفران گیاهیست از گروه زنبقیان که دارای خواص دارویی بسیاری می باشد . از زعفران برای خوش‌ طعم و رنگ کردن غذا ها به خصوص در ایران استفاده می‌شود.

گیاه زعفران در شهرهای مختلف ایران تولید می‌شود و یکی از محصولات صادراتی ایران می باشد. زعفران در ابتدا ویژه منطقه خراسان بود ، اما بعدها در دیگر جاهای کشور پنهاورایران نیز کشت شد.

بهترین جای ایران برای کشت زعفران قطعا باید در بین شهرهای استان خراسان جستجو کنیم؛ چون مرغوب ‌ترین و با کیفیت ترین نوع زعفران از ابتدا مربوط به این منطقه بوده است.

منطقه خراسان سابقه بسیاری در کشت زعفران دارد و برند زعفران به نام یکی از شهرهای این استان رقم خورده است.

حال با توجه به فروش روز افزون این محصول و اهمیت بسته بندی مناسب و با توجه به ازدیاد شرکت ها و کارخانه ها برای تولید هر چه با کیفیت تر این محصول ، رقابت بین آن ها نیز به همان نسبت افزایش یافته است و در این میان بسته بندی مناسب یکی از عوامل ایجاد رقابت به شمار می رود ، زیرا یک ابزار قدرتمند برای به فروش رساندن این محصول می باشد .

طراحی بسته بندی زعفران،چاپ جعبه زعفران،چاپ بسته بندی زعفران،چاپ پاکت زعفران،ساخت جعبه زعفران،تولید جعبه زعفران ،طراحی جعبه زعفران لوکس،طراحی جعبه لاکچری

چاپ نو که سابقه همکاری با برند های مطرح و پر طرفدار در زمینه چاپ جعبه محصولات صنعتی را در کارنامه خود ثبت کرده است، در نظر دارد با بهره گیری از گروه خلاق و مستعد در زمینه طراحی، چاپ و بسته بندی نمونه های نوین بسته های چاپ جعبه لامپ را با توجه به سلیقه تولیدکنندگان وارد بازار صنایع صنعتی نماید.