88951048-88951049 Mob: 09127908077 - "Chapa graphic" offset print & packaging chapno24@gmail.com

بازدیدها: 315

متخصص در تولید و ساخت ابزارهای فروشگاهی

مستقیم با چاپخانه از صفر تا صد تمام امور چاپی و تبلیغاتی

در صورت نیاز با فاکتور رسمی و برگه مالیات ارزش افزوده معتبر جهت کارخانجات و سازمانها و …

توجه : افتخار ما نمونه های اصلی و چاپ شده سفارشات مشتریان  هست نه نمونه های اینترنتی و کپی شده از سایتهای خارجی و نمونه های فیک

اولین و تنها تولید کننده ابزارهای تبلیغاتی در ایران بصورت کاملا حرفه ای با بیش از ۱۰۰ نمونه کار چاپ و ساخته شده

برای دیدن نمونه های وابلر و دنگلر و … کلیک کنید

مدیریت و کارکنان این چاپخانه با سرلوحه قرار دادن اصول زیر همواره در تلاش هستند تا متناسب با شــرایط خاص هر یک از مشــتریان در کوتاهترین زمان اقدامی موثر را طراحی،اجرا و کنترل نمایند:

چاپ نو که سابقه همکاری با برند های مطرح و پر طرفدار در زمینه چاپ جعبه محصولات صنعتی را در کارنامه خود ثبت کرده است، در نظر دارد با بهره گیری از گروه خلاق و مستعد در زمینه طراحی، چاپ و بسته بندی نمونه های نوین بسته های چاپ تبلیغات فروشگاهی را با توجه به سلیقه تولیدکنندگان وارد بازار مارکتینگ نماید.

چاپ دنگلر،طراحی دنگلر ،ساخت دنگلر،چاپ هنگر،طراحی هنگر،چاپ دنگلر تبلیغاتی،چاپ آویز،چاپ آویز فروشگاهی،چاپ دنگلر حرفه ای،چاپ دنگلر خاص

چاپ دنگلر،طراحی دنگلر ،ساخت دنگلر،چاپ هنگر،طراحی هنگر،چاپ دنگلر تبلیغاتی،چاپ آویز،چاپ آویز فروشگاهی،چاپ دنگلر حرفه ای،چاپ دنگلر خاص

دنگلر چیست؟

همانطور که از لغت انگلیسی آن (Dangler) مشخص است، دنگلر نوعی آویز است که می‌توان آن را از محل یا شی‌ای آویخت. از لحاظ تجاری، دنگلرهای تبلیغاتی، جزئی از ابزارهای فروش هستند که معمولا از سقف یا قفسه‌های فروشگاه آویخته می‌شوند. دنگلرها معمولا از جنس مقوا ،کارتن لمینتی ،طلق یا کارتن پلاست هستند. 

اهداف دنگلرها 

دنگلرها، آیتم های پروموشنی و بازاریابی هستند که برای تبلیغات، تخفیفات و آفرهای محصولات مورد استفاده قرار می‌گیرند.  به طور مثال ممکن است درفروشگاه، دنگلری آویزان باشد که بر روی آن عبارت “۲۰% تخفیف” زده شده باشد، دنگلرها با این هدف زده می‌شوند که فرد با دیدن آن‌ها به اقدامی مثل خرید، تشویق و ترغیب شود. 

 

 

دنگلر یک وجهی:دنگلر یک وجهی جهت آویزان کردن از سقف به صورت یک سازه دو بعدی چاپ و تولید می گردد که می‌تواند بصورت یکرو یا دورو چاپ گردد.

دنگلر چند وجهی:این نوع دنگلر دارای چند وجه (سه وجه، چهار وجه و …) است که برای آویزان کردن از سقف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

جنس دنگلر، ابعاد، گرماژ و ماندگاری چاپ

دنگلرها با استفاده از ورق هایی از جنس پی وی سی فوم (معمولا ضخامت ۳ میل)، فوم برد و گلاسه در هر اندازه و هر شکلی که مد نظر مشتری باشد، قابل چاپ می باشند.

دنگلرها را می‌توان با استفاده از دستگاه فلت‌بد به صورت یکرو و دورو چاپ، و با استفاده از دستگاه دیجیتال کات در اندازه و شکل های مختلف برش داد.

برای بهبود مقاومت دنگلر‌هایی که با دستگاه‌های چاپ فضای خارجی و داخلی چاپ می‌شوند می‌توان از لمینت استفاده کرد.

کاربرد دنگلر

  • کاربرد دنگلر‌ سقفی در صنایع خرده فروشی، فروشگاه‌ها، بوتیک‌ها، سوپرمارکت‌ها و …
  • استفاده از تابلو دنگلر در شرکت‌های اداری بزرگ به عنوان تابلو راهنما جهت نشان دادن مکان سرویس بهداشتی یا سالن کنفرانس و …
  • نصب دنگلر تبلیغاتی و اطلاع رسانی در مراکز خرید و فروشگاه‌های بزرگ مواد غذایی و لوازم خانگی برای نمایش دادن تبلیغات، ترفیعات و ترویج فروش در شرایط تخفیفی و رویدادهای خاص

مزایای دنگلر

  • کمک به مشتری برای اطلاع یافتن از اخبار تخفیف‌ها و پیشنهادات
  • قابلیت استفاده برای چندین بار
  • کمک مشتری برای یافتن محصولات در فروشگاه‌های بزرگ

چاپ دنگلر،طراحی دنگلر ،ساخت دنگلر،چاپ هنگر،طراحی هنگر،چاپ دنگلر تبلیغاتی،چاپ آویز،چاپ آویز فروشگاهی،چاپ دنگلر حرفه ای،چاپ دنگلر خاص

دنگلرها کجا به‌کار برده می‌شوند؟ 

در صنعت خرده‌فروشی از دنگلرها بسیار استفاده می‌شود اما می‌توانند در مکان‌های دیگر نیز موثر و کاربردی باشند. در فروشگاه پوشاک و بوتیک، پت شاپ، فروشگاه‌های مواد‌غذایی، لوازم‌خانگی و … نیز می‌توان از دنگلرها استفاده نمود. فضاهای بزرگ و متوسط که مشتریان، محصولات را مشاهده می‌کنند، موثرترین فضا برای نصب دنگلرها هستند. البته از دنگلرها می‌توان در فضاهای بزرگ شرکتی  جهت راهنمایی اتاق‌ها نیز استفاده نمود (مثلا اتاق جلسه یا سرویس بهداشتی کجا قرار دارد)؛ احتمالا در مال‌ها و مراکز خرید به دنگلرهایی برخورد کرده باشید که برای راهنمایی استفاده شده‌اند.  

× ارتباط از طریق واتس اپ !!