88951048-88951049 Mob: 09127908077 - "Chapa graphic" offset print & packaging chapno24@gmail.com

بازدیدها: 141

چاپ جعبه کیک،چاپ جعبه کلوچه ،چاپ جعبه کاپ کیک،چاپ جعبه دونات،چاپ جعبه کوکی،چاپ جعبه کیک فانتزی،چاپ جعبه کیک جدید،چاپ جعبه کیک حرفه ای

۵۰ سال سابقه در ارائه خدمات چاپ و بسته بندی

چاپ و طراحی جعبه بهداشتی نکات بسیار مهم و اساسی دارد که این مجموعه با کارشناسان خبره در حوزه چاپ و طراحی همواره سعی بر این دارند تا بهترین خدمات رو به مشتریان عزیز ارائه نمایند.

مدیریت و کارکنان این چاپخانه با سرلوحه قرار دادن اصول زیر همواره در تلاش هستند تا متناسب با شــرایط خاص هر یک از مشــتریان در کوتاهترین زمان اقدامی موثر را طراحی،اجرا و کنترل نمایند:

  • نوآوری و خلاقیت
  • حفظ و ارتقای مستمر کیفیت
  • درک عمیق و دقیق نیازها و انتظارات مشتری

 

 

چاپ جعبه کیک،چاپ جعبه کلوچه ،چاپ جعبه کاپ کیک،چاپ جعبه دونات،چاپ جعبه کوکی،چاپ جعبه کیک فانتزی،چاپ جعبه کیک جدید،چاپ جعبه کیک حرفه ای

 

نکات مهم اصول بسته بندی

بسته بندی و ویژگی های یک بسته جذاب از اصول اساسی و واجب است که نیاز به رعایت نکات بسته به شرایط و نوع محصول دارد.

۱- جلب توجه:

بسته باید به شکلی باشد که خود را به مشتری معرفی کند و یا به عبارت دیگر مشتری را تشویق به خرید نماید. یادمان باشد که بسته باید خود را معرفی کند و هر جا که هست، مشتری احتمالی را به سمت خود سوق دهد.

۲- معرفی کالا:

بسته بندی باید معرف کالای داخلی خود باشد؛ به صورتی که اگر کسی برای نخستین دفعه آن را ببیند، بتواند حدس بزند محصول بسته بندی شده چه چیزی می تواند باشد.

۳- تمیز و بهداشتی:

بسته می بایست این حس را در بیننده به وجود آورد که تمیز است و محتوای آن ساعاری از هرگونه کثیفی است.

۴- ایجاد اعتماد:

باید مخاطب را توجیه کند که بسته بندی خوبی است و قدرت حفظ کنندگی آن، رضایت بخش است؛ نه اینکه مشتری احتمالی مشکوک شود که آیا اماکنش وجود دارد که آن را تا مقصد سالم ببرد؟

۵- باارزش باشد:

بسته بندی باید ارزش کالا را بالا ببردو با قیمت آن سنخیت داشته باشد.

۶- سهولت برداشتن:

به راحتی در دست قرار گیرد به طورکه اگر بزرگ است، بشود آن را به سهولت از زمین بلند کرد. فرم و طراحی اصولی و دقیق بسته با در نظر داشتن محتویات درونی آن و با در نظر گرفتن پارامتر حفاظت کالا، در این مورد نقش تاثیرگذاری دارد. اغلب بسته ها که به صورت اصولی طراحی نمی شوند، حتی با داشتن وزن کم ولی با حجم بالا، سختی برداشتن و حمل دارند.

۷- راحتی حمل:

در وسایل نقلیه به آسانی قرار گیرد و کمترین فضا را اشغال کند و همینطور شخص قادر باشد که تنها و به راحتی آن را حمل کرده و همراه خود ببرد.

۸- سهولت بازکردن:

باز کردن باید به آسانی صورت بپذیرد. تا جایی که امکان دارد نیاز به کلید و دیگر ابزار نباشد و با دست خالی و بدون مشکل باز بشود.

۹- سهولت نگهداری:

اگر محتوای بسته با یکدفعه استفاده کردن از آن تمام نشود، باید شیوه ایی در نظر گرفت که الباقی محتوی در همان بسته به آسانی محفاظت گردد و به ظرف دیگری نیاز نباشد.

۱۰- نمایش:

چیدمان کالا در پشت ویترین و درون قفسه مغازه باید به سهولت انجام شود؛ به صورتی که در این چیدمان، عوامل مد نظر تولیدکننده نسب به معرفی کالا، به آسانی قابل شو و معرفی باشد. در این زمینه علامت ها و جاگیری آنها روی بسته، بسیار مهم است.

۱۱- بهداشت:

بسته بندی باید جوری باشد که محصول را سالم نگه دارد و رعایت نکات بهداشتی، به طور دقیق در آن لحاظ شده باشد.

۱۲- حفاظت:

اگر کالا در اثر فشار و یا ضربه در موقع حمل و انبار کردن دچار نقص یا عیب شود، بسته بندی باید این قابلیت را داشته باشد تا در برابر تخریب را مقاومت از خود نشان دهد. بسته بندی باید قدرت نگهداری هرچه بیشتر کالا در حالت ابتدایی را داشته باشد.

۱۳- انبارداری:

محصول زمانی که در انبار کارخانه یا پیش واسطه های فروش می ماند، می بایست به وسیله اصول درست بسته بندی به سهولت قابل نگهداری باشد.

۱۴- دستورالعمل ها:

نام، بها و طول کلی علایم و نشانه های بسته بندی می بایست به صورتی باشد که بشود به وسیله چاپ و یا برچسب روی بسته الصاق کرد.

۱۵- رنگ و طرح:

ترکیب رنگ، طرح و نقش بندی می بایست با مد نظر قرار دادن طرز فکر و سلیقه مشتری احتمالی تعیین شود.

۱۶- تبلیغات:

شکل و ظاهری محصول می بایست در تبلیغات کالا دیده شود و در بسته بندی می بایست رعایت آسانی کاربرد تبلیغ در نظر گرفته شود.