۰۲۱-۸۸۹۵۱۰۴۹

بازدیدها: 265

چاپ جعبه پسته،طراحی جعبه پسته ،چاپ جعبه پسته صادراتی،چاپ جعبه پسته لوکس،چاپ جعبه پسته خاص،چاپ جعبه پسته طلاکوب،چاپ جعبه پسته ویژه، بسته بندی صادراتی پسته

مستقیم با چاپخانه از صفر تا صد تمام امور چاپی و تبلیغاتی

در صورت نیاز با فاکتور رسمی و برگه مالیات ارزش افزوده معتبر جهت کارخانجات و سازمانها و …

مدیریت و کارکنان این چاپخانه با سرلوحه قرار دادن اصول زیر همواره در تلاش هستند تا متناسب با شــرایط خاص هر یک از مشــتریان در کوتاهترین زمان اقدامی موثر را طراحی،اجرا و کنترل نمایند:

بسته­ بندی مولفه ضروری هر نوع کالا صادراتی است که نه تنها بر ایمنی بلکه بر هزینه ­ها ، ارتباطات و حتی بر بازاریابی محصولات نیز تاثیرگذار است .

می ­توان گفت که مسئولیت بسته بندی کالا صادراتی همیشه بر عهده صادرکننده است و باید تضمین کند این بسته ­بندی می­تواند در سفرهای بین ­المللی آسیبی نبیند .

اگر بسته­ بندی در مسیر رسیدن به مقصد آسیب ببیند و شرکت مسئول حمل کالا ثابت کند که حمل بار منجر به این خرابی نشده است ، آنگاه فروشنده ( صادرکننده ) مسئول هر نوع خرابی خواهد بود .

با این حال ، عملکرد بسته­ بندی محدود به محافظت از بار حین فرآیند انتقال بین­ المللی نیست و در کنار آن یکی از ارکان بازاریابی نیز محسوب می‌شود .

از این حیث ، بسته­ بندی باید به گونه‌ای باشد تا مشتریان را به خود جذب کند و نشان‌دهنده حرفه‌ای بودن کسب و کار شما باشد .

از منظر دیگر ، بسته­ بندی باید متناسب با جایگاه بار دستگاه‌ها یا ماشین­ های بارگیری باشد تا استفاده از کانتینرها ، کامیون ها یا سایر اشکال حمل بار بهینه شود .

یکی از نکات مهم در تولید و صادرات خشکبار و آجیل، استفاده از جعبه خشکبار صادراتی و بسته بندی آجیل با کیفیت می باشد. امروزه خشکبار و آجیل از منحصر به فرد ترین سوغات کشور عزیزمان هستند که نحوه بسته بندی آن ها از لحاظ مقاومت دربرابر فشار و قرار گرفتن در معرض هوا و نگه داری در مدت زمان طولانی بسیار حائز اهمیت است.
بسیاری از کشورهای اروپایی استاندارد های بالایی برای بسته بندی مواد غذایی وارداتی در نظر می گیرند و تولید کنندگان باید برای بسته بندی از بهترین نوع مقوای بهداشتی استفاده کنند. علاوه بر کیفیت پک خشکبار و آجیل باید از نظر بصری ظاهر جذابی را جهت صادرات و پذیرایی برخوردار باشد. از آن جا که بسیاری از این پک ها برای هدیه دادن استفاده می شوند باشد ظاهری شکیل و در بعضی موارد لاکچری داشته باشند تا مورد توجه قرار بگیرند.

چاپ جعبه پسته،طراحی جعبه پسته ،چاپ جعبه پسته صادراتی،چاپ جعبه پسته لوکس،چاپ جعبه پسته خاص،چاپ جعبه پسته طلاکوب،چاپ جعبه پسته ویژه، بسته بندی صادراتی پسته