88951048-88951049 Mob: 09127908077 - "Chapa graphic" offset print & packaging chapno24@gmail.com

بازدیدها: 638

چاپ جعبه ماسک،طراحی جعبه ماسک،قیمت جعبه ماسک ،چاپ فوری جعبه ماسک،چاپ جعبه ماسک فوری،چاپ جعبه ماسک حرفه ای،طراحی حرفه ای جعبه ماسک،تواید فوری جعبه ماسک

چاپ جعبه ماسک ۵۰ عددی ، چاپ جعبه ماسک ۱۰۰ عددی ، چاپ جعب، ماسک تکی ،چاپ جعبه بهداشتی ماسک،

مدیریت و کارکنان این چاپخانه با سرلوحه قرار دادن اصول زیر همواره در تلاش هستند تا متناسب با شــرایط خاص هر یک از مشــتریان در کوتاهترین زمان اقدامی موثر را طراحی،اجرا و کنترل نمایند:

نمونه جعبه ماسک جهت مصارف پزشکی و بهداشتی چاپ و طراحی توسط مجتمع چاپ و بسته بندی چاپنو در کوتاهترین زمان و با بهترین کیفیت در خدمت کارگاهها و کارخانجات تولید ماسک میباشد

طراحی و چاپ بسته بندی/ جعبه ماسک مربوط به شرکت تولیدی تجهیزات یکبار مصرف پزشکی

چاپ جعبه ماسک،طراحی جعبه ماسک،قیمت جعبه ماسک ،چاپ فوری جعبه ماسک،چاپ جعبه ماسک فوری،چاپ جعبه ماسک حرفه ای،طراحی حرفه ای جعبه ماسک،تواید فوری جعبه ماسکچاپ جعبه ماسک،طراحی جعبه ماسک،قیمت جعبه ماسک ،چاپ فوری جعبه ماسک،چاپ جعبه ماسک فوری،چاپ جعبه ماسک حرفه ای،طراحی حرفه ای جعبه ماسک،تواید فوری جعبه ماسک

 

استفاده از ماسک جراحی توسط متخصصان بهداشت و درمان در حین جراحی و برخی از اقدامات مراقبت‌های بهداشتیبرای گرفتن میکروارگانیسم‌هایی که در قطرات مایع و ذرات معلق در هوا از دهان و بینی خارج می‌شوند، در نظر گرفته شده‌است.

اولین استفاده ثبت شده توسط جراح فرانسوی پل برگر در طی یک جراحی در سال ۱۸۹۷ در پاریس بود. ماسک‌های جراحی مدرن از کاغذ یا سایر مواد غیر بافته ساخته می‌شوند و باید پس از هر بار استفاده از آنها دور ریخته شوند.

سازمان کنترل و پیشگیری از بیماری‌های امریکا در دستورالعملی که برای مواقع کمبود ماسک‌های تنفسی استاندارد ارایه کرده است، استفاده از ماسک‌های خانگی را به عنوان آخرین راه‌حل پیشنهاد می‌کند و بیان کرده است که این نوع از ماسک‌ها جزو تجهیزات حفاظت فردی به حساب نمی‌آیند. به‌ویژه در افرادی که جزو کادر درمانی بوده و کار مراقبت از بیماران را انجام می‌دهند. زیرا توانایی این ماسک‌ها در محافظت فرد ناشناخته است و هنگام استفاده از این ماسک‌ها باید احتیاط کرد. ایده‌آل این است که این ماسک‌ها همراه با یک وسیله حفاظتی که تمام ناحیه جلوی صورت (چانه و زیر آن) و دو طرف صورت را پوشش می‌دهد استفاده شوند. در مطالعه‌ای که توسط جمعی از محققین دانشگاه کمبریج روی پارچه هایی از جنس های متنوع (صد درصد نخی، ملحفه، و پارچه‌هایی که برای خشک کردن ظرف استفاده می‌شوند) انجام شد توانایی این پارچه ها در به دام انداختن ذرات در ابعاد ویروس مورد بررسی قرار گرفت. نتایج نشان داد که دو جنس صد درصد نخی و ملحفه عملکرد بهتری خواهند داشت و تا حدود ۵۰ درصد از این ذرات ممکن است به دام بیافتند و دو لایه کردن آن‌ها نیز تاثیر چندانی بر توانایی به دام اندازی نخواهد داشت. از نظر قابلیت تنفس نیز  این دو جنس (صد درصد نخی و ملحفه ) بهتر هستند.

کاربرد

 

بدون ماسک‌های جراحی، بیماری‌های ناشی از هوا به احتمال زیاد از طریق قطرات تنفسی منتقل می‌شوند.

 

افرادی در هنگ کنگ که در حین شیوع کروناویروس ۲۰۱۹–۲۰ ماسک‌های جراحی پوشیده‌اند.

ماسک‌ها در موارد مختلفی بکار می‌روند، از جمله زمانی که کلیه پرسنل بیمارستانی و ملاقات کنندگان بیمار، جهت جلوگیری از ابتلا به بیماری واگیردار، ماسک می‌زنند.

کارکنان حوزه سلامت

ماسک‌های جراحی ساده باعث جلوگیری از پاشیدن بزاق دهان می‌شود و از انتقال مایعات بدن از فرد پوشنده به دیگران، به عنوان مثال بیمار، جلوگیری می‌کند.

آنها همچنین به پوشندگان یادآوری می‌کنند که دهان یا بینی خود را لمس نکنند، که در غیر این صورت می‌تواند ویروس‌ها و باکتری‌ها را پس از لمس یک سطح آلوده منتقل کند. آنها همچنین می‌توانند باعث کاهش انتشار قطرات مایع عفونی (حامل باکتری یا ویروس) شوند که هنگام سرفه یا عطسهٔ پوشنده ایجاد می‌شود.

هیچ مدرک روشنی وجود ندارد که نشان دهد ماسک‌های یکبار مصرف صورت که توسط اعضای تیم جراحی پوشیده شده‌است، می‌تواند خطر عفونت زخم را بعد از انجام اقدامات جراحی تمیز کاهش دهد.[۱۳]

برای کارمندان مراقبت‌های بهداشتی، پوشیدن ماسک تنفسی تست شده متناسب با استاندارد درجه‌بندی ماسک‌ها یا استاندارد اروپایی EN 149 FFP3 در مجاورت بیماران مبتلا به آنفولانزای همه گیر، برای کاهش قرار گرفتن در معرض ذرات معلق عفونی بالقوه و قطرات مایع موجود در هوا توصیه می‌شود.[۱۴][۱۵] CDC اطلاعاتی در مورد محصولات تولیدکنندگان و اهمیت تناسب چنین ماسک‌هایی با اندازه صورت ارائه می‌دهد.[۱۶]

کاربرد عامه

ماسک‌های جراحی توسط عموم مردم در کشورهای آسیای شرقی پوشیده می‌شود تا احتمال ابتلا به بیماری‌های ناشی از هوا را کاهش دهد. در ژاپن پوشیدن ماسک صورت در فصل آنفولانزا برای جلوگیری از ابتلا به دیگران یا آلوده شدن در اماکن عمومی معمول است.[۱۷] در ژاپن و تایوان، معمول است که افرادی که این ماسک‌ها را در فصل آنفولانزا پوشیده‌اند، به عنوان نشانی از توجه به دیگران و مسئولیت‌های اجتماعی، مشاهده شوند.[۱۸] با این حال، ممکن است برای آلرژی، یا برای پرهیز از صحبت کردن با افراد غریبه پوشیده شود، یا از آن استفاده شود تا در هنگام بیرون آمدن از آرایش استفاده نشود. این می‌تواند برای مد به خصوص ماسک‌های پارچه‌ای سیاه که مدل‌های KPop اغلب از آن استفاده می‌کنند، استفاده شود.

ممکن است برای پنهان کردن هویت نیز از ماسک‌های جراحی استفاده شود. در بانک‌های ایالات متحده، فروشگاه‌های بزرگ استفاده از این ماسک‌ها ممنوع است چراکه مجرمان مرتباً از این ماسک‌ها برای پوشاندن چهره خود استفاده می‌کنند. در اعتراضات سال ۲۰۱۹–۲۰۲۰ در هنگ کنگ، برخی از معترضین ماسک‌های جراحی (در بین انواع دیگر ماسک‌ها)، برای جلوگیری از شناخته شدن، پوشیدند و دولت سعی کرد (اما نتوانست) چنین استفاده ای را ممنوع کند.[۱۹]

طراحی

طراحی ماسک‌های جراحی بستگی به حالت دارد. معمولاً ماسک‌ها به صورت سه لایه هستند. این ماده سه تایی از یک ماده ذوب شده ساخته شده بین پارچه غیربافته ساخته شده‌است. ماده مذاب مانند صافی عمل می‌کند که از ورود و خروج میکروب‌ها به و از ماسک جلوگیری می‌کنند. بیشتر ماسک‌های جراحی دارای پوستی یا چین خوردگی هستند. از سه تکه استفاده می‌شود تا کاربر بتواند ماسک را طوری گسترش دهد که منطقه را از بینی تا چانه بپوشاند. سه روش مختلف برای نصب ماسک‌ها روی صورت وجود دارد. محبوب‌ترین آنها حلقهٔ گوش است که در آن یک ماده مانند نخ یا کش به ماسک وصل شده و در پشت گوش قرار می‌گیرد. مورد دیگر بندی است که از چهار تسمه نبافته تشکیل شده‌است که پشت سر گره خورده‌است. سومی، نوار سر است که یک نوار الاستیک است که در پشت سر محکم می‌شود.

ماسک‌های جراحی با طرح‌های تزئینی در کشورهایی که در آن توسط عموم پوشیده می‌شوند محبوب هستند.

چاپ جعبه ماسک،طراحی جعبه ماسک،قیمت جعبه ماسک

چاپ جعبه ماسک،طراحی جعبه ماسک،قیمت جعبه ماسک