88951048-88951049 Mob: 09127908077 - "Chapa graphic" offset print & packaging chapno24@gmail.com

بازدیدها: 156

چاپ و طراحی جعبه دارویی نکات بسیار مهم و اساسی دارد که این مجموعه با کارشناسان خبره در حوزه چاپ و طراحی همواره سعی بر این دارند تا بهترین خدمات رو به مشتریان عزیز ارائه نمایند.

مدیریت و کارکنان این چاپخانه با سرلوحه قرار دادن اصول زیر همواره در تلاش هستند تا متناسب با شــرایط خاص هر یک از مشــتریان در کوتاهترین زمان اقدامی موثر را طراحی،اجرا و کنترل نمایند:

  • نوآوری و خلاقیت
  • حفظ و ارتقای مستمر کیفیت
  • درک عمیق و دقیق نیازها و انتظارات مشتری

 

طراحی و اصول گرافیک باعث می شود محصول شما در نگاه اول برای مصرف کننده یک محصول خوب یا بد به نظر برسد ، تصور کنید خریدار یک بسته بندی بی کیفیت و بد رنگ که حاوی محصولی لوکس باشد در دست می گیرد و کمی برانداز می کند پیش خود می گوید ” نمی تواند حاوی محصول خوبی باشد ، چرا که ظاهری خوبی ندارد” .

یا بالعکس فرآورده یا محصولی که شاید ارزش آنچنانی نداشته باشد در یک بسته بندی شیک و مدرن می تواند جلب توجه کند و خریدار را حتی برای یک بار ترغیب به خرید برند شما کند .

جعبه دارو رده بسته بندی های بهداشتی قرار می گیرد. چاپ و طراحی جعبه دارو باید متناسب با شرایط و ضوابط مشخصی باشد که از سوی وزارت بهداشت هر کشور بخشنامه می شود. اولین اصل مهم استفاده از مقواهای بهداشتی می باشد، اصل دوم استفاده از اشکال و علائم مشخص کننده دارو در چاپ جعبه می باشد. مورد سوم که بیشتر تشویقی است تا اجباری استفاده از طرح های خلاقانه و با کیفیت می باشد، داروی تولیدی باید توان رقابت با مشابه خارجی را داشته باشد، یک طرح خلاقانه تاثیر زیادی بر افزایش اعتماد مصرف کنندگان دارد.

چاپ جعبه قرص،چاپ جعبه شربت،چاپ جعبه دارویی،چاپخانه چاپ جعبه دارو،چاپ جعبه کپسول،چاپ جعبه کاندوم،چاپ جعبه آمپول،چاپ جعبه پماد،چاپ جعبه دارویی

در تولید جعبه دارویی معمولا از مقوای پشت سفید و ایندربرد که بیشترین استانداردهای بهداشتی را دارند استفاده می شود. در مرحله اول برای طراحی جعبه دارو اصل ثابت و کلی در نظر گرفته می شود: اندازه دقیق ابعاد و وزن دارو، سپسس طراح جعبه انواع مقوا با گرماژ مناسب را پیشنهاد می دهد و اگر طرح مورد نظری ندارید، نمونه های مناسب پیش فرض را به شما نشان می دهد و با تغییراتی که مد نظر خودتان است نمونه اولیه از جعبه طراحی می شود. در مرحله دوم، نوبت به طرح های چاپی می رسد. در این مرحله ایده های خود شما، قوانین بخشنامه ای، پیشنهادات و اصلاحات طراح تلفیق شده و یک نمونه اولیه تولید می شود و اگر سفارش دهنده این نمونه را تایید کند تولید به مرحله عمده می رسد.

این نتیجه زمانی حاصل می شود که طراح و گرافیست شما یک سری المان را در طراحی جعبه شما رعایت کند.مانند:

۱- جلب توجه کاربر و مصرف کننده

۲- در یاد و حافظه ماندن بسته بندی

۳- ارتباط برقرار کردن با محتوا ی درون بسته

۴- توجه به سلیقه و فرهنگ مصرف کننده

چاپ جعبه قرص،چاپ جعبه شربت ،چاپ جعبه دارویی،چاپخانه چاپ جعبه دارو،چاپ جعبه کپسول،چاپ جعبه کاندوم،چاپ جعبه آمپول،چاپ جعبه پماد،چاپ جعبه دارویی

چاپ جعبه قرص،چاپ جعبه شربت ،چاپ جعبه دارویی،چاپخانه چاپ جعبه دارو،چاپ جعبه کپسول،چاپ جعبه کاندوم،چاپ جعبه آمپول،چاپ جعبه پماد،چاپ جعبه دارویی